logotype


Aby mieć większe przywileje niż inni...
Zarejestruj się (1 min)
To jest (i już zawsze będzie) darmowe.


Trzy proste kroki:

[ 1 ] Strona rejestracyjna
[ 2 ] Wypełnienie formularza
[ 3 ] Potwierdzenie rejestracji

Rejestracja >> kliknij


 


TelePlay Drukuj Email
Wpisany przez Roman Drochomirecki  |  piątek, 15 lipca 2011 21:49

Tweet

tele_play

Pojawiła się nowa możliwość kontaktu telefonicznego przez Internet. To TelePlay. Jest już wersja testowa i można rozmawiać z każdego miejsca na świecie tak, jakby się było we własnej sieci i po takiej cenie jak w kraju. Ominięcie roamingu, a tym samym ominięcie dodatkowych kosztów związanych z rozmowami z zagranicy jest fajne, jednak jakość tych rozmów bywa różna. Najczęściej dzowniący słyszy wszystko ekstra, a odbiorca słyszy echo, jakby mówił razem ze swoim bliźniakiem w jednym momencie. Z czego to może wynikać i jak można Twoim zdaniem to poprawić?

Może trzeba zmienić jakieś ustawienia? Pozdrawiam. Violetta T.

Dziękuję bardzo czytelnicze za nadesłane spostrzeżenia. Echa w słuchawce u odbiorcy mogą wynikać ze słabej synchronizacji - serwer - stacja przekażnikowa (bts) - telefon odbiorcy lub co bardziej prawdopobne - czytelniczka ma zbyt głośno ustawiony poziom głośności w głośnikach i dostający się spowrotem do mikrofonu głos osoby dzwoniącej. Aplikacja we flash, może nie mieć funckji usuwania echa.

Usługa jest w trakcie testów. Dlatego minimalne opóżnienia pojawiają się w postaci słyszanego echa, które trzeba z tła na bierząco usuwać. Gratuluję operatorowi pomysłu. Spostrzeżenia pani Violetty zostały przeprowadzone ze Szwecji.

Link do usługi: tele.play.pl

 

Dodaj komentarz


Joomla SEO powered by JoomSEF